Juozas Kuraitis gali groti bet kokiame Jūsų suorganizuotame renginyje, tai gali buti koncertas, vestuvės, gimtadienis, įmonės vakarėlis, banketas, furšetas, krikštynos, mergvakaris, bernvakaris, minėjimas, pasitikimas, išlydėjimas , gėlių įteikimas, įvairių pastatų, parduotuvių, įmonių ar parodų atidarymai ar kitokios įvairiausios šventės. Juozo ilgametė patirtis ir profesionalumas leis pritapti ir puikiai pasirodyti bet kokio tipo renginyje ar situacijoje, ir greitai reaguoti įvykus netikėtumui ar netikėtai pasikeitus scenarijui.

Jį kviečia tokios įmonės, kaip „Lietuvos Geležinkeliai“, „Lexus“, „Statoil“, „Gjensidige Lietuva“, „Lietuvos Dujos“, „Vilkyškių Pieninė“, „Coca Cola“, „Bitė“,„KRKA Lietuva“, „Arvi“, „Microsoft“, „ERGO Lietuva“, „Ober-Haus“, „Teva“ ir daugelis kitų.

Juozas Kuraitis atlieka foninę lengvo džiazo, romantinę saksofono muziką, žinomus pop hitus, groja vienas, su daline fonograma, su pianistu ar dainininke. Taip pat atlieka ir šokių muziką, vienas arba su grupe, kurią pasitarus su užsakovu parinktų pagal Jūsų muzikinį skonį ir pageidavimus. Dirba ir su DJ‘jais.

Turi savo aparatūrą, apšvietimą ar prireikus ir dūmus.

Dirba visoje Lietuvoje. Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, ar mažesniuose miesteliuose.

SUSIDOMĖJOTE?

Pasiteiraukite, ar Juozas laisvas Jūsų renginio dieną!

Teirautis!